عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه

۵ ترفند مهم در بازی فری فایر برای مبتدی ها و حرفه ای شدن

(1401 بهمن 23)

شما در بازی فری فایر در مقابل ۴۹ بازیکن دیگر قرار دارید که باید با آن ها نبرد کنید. در طول بازی می توانید برای به دست آوردن آیتم های مناسب برای پیروزی، اقدام به خرید جم فری فایر کنید. گذراندن این مراحل با اطلاع از ترفند هایی که شما را حرفه ای و در نتیجه پیروز می کند، بسیار مهم است. در این مقاله شما با ۵ ترفند مهم در بازی فری فایر برای مبتدی ها و حرفه ای شدن آشنا می شوید.

 
  1. نحوه حرکت کردن در بازی

شاید بگویید که نحوه حرکت کردن در بازی ترفند حساب نمی شود اما در بازی فری فایر از اساسی ترین ترفندها همین ترفند است. در بازی های دیگر که به سبک بتل رویال است هنگام مورد هدف قرار گرفته شدن و یا درگیری، حرکت به شکل جست و گریز یا زیگزاگ می تواند جان شما را نجات دهد.

در بازی فری فایر شما باید حدالامکان تلاش کنید که از راه رفتن بر روی یک خط پرهیز کنید. به علت ذات جنگجویانه در بازی فری فایر تعداد درگیری ها بسیار بالاست و هر لحظه احتمال دارد که مورد هدف قرار گرفته شوید. پس حرکت به صورت مستقیم و روی یک خط حتی در مواقع عادی هم برای شما دردسر ساز می شود. به دلیل تعداد کم بوت ها در این بازی و همچنین این که شاید در همان ابتدای بازی با بازیکن های حرفه ای رو به رو شوید، احتمال کشته شدن شما در بازی فری فایر زیاد است. پس با حرکات زیگزاگ و پرشی زمان دویدن این احتمال را پایین بیاورید.  1. بمب گذاشتن در انتهای زیپ لاین ها

سیم های ارتباطی یا زیپ لاین ها از امکانات بازی فری فایر هستند که شما را از یک منطقه به منطقه ای دیگر منتقل می کنند. یادگیری ترفند بازی فری فایر درباره زیپ لاین ها، به شما در افزایش تعداد کیل کمک می کند. این ترفند در عین حرفه ای بودن نیز بسیار ساده است. روش ترفند این است که شما اگر در ابتدای زیپ لاین هستید باید سوار آن شوید تا به انتهای آن برسید، بعد در انتهای خط و به طور دقیق در میان دو ستون زیپ لاین، بمبی کار بگذارید. مطمئن باشید که در این راند شما یک کیل بدست می آورید.

در لحظات پایانی بازی و زمانی که منطقه امن کوچک شده است، بسیاری از بازیکنان دست و پای خود را گم کرده و بدون در نظر گرفتن خطرات محیط ، سعی می کنند از تمامی امکانات در جهت رسیدن به منطقه امن، استفاده کنند. ترفند شما در این لحظه آنان را سورپرایز خواهد کرد. البته در زمان بازی خودتان هم توجه کنید که به تله نیفتید. فقط کافیست کمی زودتر از زیپ لاین پایین بیفتید. چون بازیکنان حرفه ای، معمولا بمب را بین دو ستون انتها قرار می دهند.

 
  1. شلیک به موقع و بدون لرزش

در بازی فری فایر مانند سایر بازی های بتل رویال، نشانه گیری درست و شلیک بدون لرزش اهمیت بالایی دارد. البته اگر نیاز به اسلحه ها و تجهیزات قدرتمند دارید می توانید با خرید جم فری فایر و پرداخت آن در بازی، از آیتم های جذاب و گوناگون آن لذت و بهره ببرید.

شما باید اول روی شلیک هایتان متمرکز شوید و تلاش کنید در آن حرفه ای شوید. در این بازی افرادی را که می کشید مهم نیست، مهم این است که در بازی زنده بمانید. بنابراین در هر صورتی نباید خود را در خطر قرار داده و دشمن را بکشید. برعکس باید سعی کنید عقب نشینی کرده و زنده بمانید. بعد از آن باید زمان مناسب برای شلیک و کشتن رقیبان خود را طوری انتخاب کنید که خودتان در خطر مرگ قرار نگیرید.  1. استفاده از وسایل نقلیه

وسایل نقلیه از ضروری ترین و کاربردی ترین آیتم ها در بازی فری فایر هستند که در موقعیت های مختلف می توانند به شما کمک زیادی کنند. این وسایل در حالت کمپین به شما کمک می کنند که به راحتی دشمن را از ناحیه ای که در آن مخفی شده بیرون کشیده و او را فریب داده و گمراه کنید. سپس به طور غافلگیرانه مورد هدف قرار داده و او را از دور نبرد ها حذف کنید. البته این ترفند با استفاده از وسایل نقلیه و تخته موج سواری برای لوکیشن هایی مناسب است که فضای باز زیادی را داشته باشید. اگر لوکیشنی که در آن هستید، دارای پوشش های گیاهی و دفاعی زیادی باشد، استفاده از وسایل نقلیه به ضرر شما می شود و دشمن می تواند شما را از دور رقابت حذف کند.

 
  1. استفاده از نارنجک ها

نارنجک های گوناگونی در بازی هستند که هر یک قابلیت های متفاوتی دارند. در طول بازی تنها راه بدست آوردن تجهیزات قوی و پیشرفته، خرید جم فری فایر است که با پرداخت آن در بازی آیتم های گوناگون کسب می کنید. زمان استفاده شما از نارنجک های دودی، عملاً دید دشمن محدود شده و تمامی ترفند ها و استراتژی های مورد نظر خود را نمی تواند اجرا کند و همه نقشه های او به هم می ریزد. پس حتما استفاده از نارنجک ها در بازی را جدی بگیرید، زیرا نارنجک ها به آسانی می توانند باعث پیروزی شما و همچنین حذف بازیکنان دشمن شوند.

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..